2016 Gelin başı modellerinde aslında genel akımdan çok sapmalar beklenmeyecek olsa da bir kaç sıradışı gelin adayımız yeni modeller deneyecektir.

Geleneksel topuzun bu sene de epey takipçisi olacaksa da bu sene dünya evlilik akımlarında düz salınan saçlar daha çok yaptırılacak. İnsanlar gitgide doğallık arayışına girmekteler ve bu her alanda kendini gösteriyor.

Düz, dalgalı saçlar bazen bir kenardan çiçek tokayla tutturulmuş diğer taraftan serbest bırakılmış bazense saçın üzerinde ince bir taçla aşağıya bırakılacaktır.

Bu serbest bırakma işinin epey getirisi de mevcut. Bir kere o yüzlerce filkete saçınıza takılmak zorunda değil ve siz dakikalarca onları çıkarmaktan helak olmayacaksınız. Bu güzel bir haber. İkincisi de topuzla serbest bırakma arasındaki farktan doğacak olan fiyat indirimi de cabası.

Düğününüz hava sıcaklığının çok fazla olduğu bir mekanda geçmeyecekse saçlarınıza bu düz modellerden birini uygulayabilirsiniz ancak aşırı sıcakta saçlarınızın sizi terleteceği ya da şeklinin bozulacağını unutmayın.