Önümüz 2016. Bu sene de evlilik akımlarında bambaşka yeniliklerle karşılacağız. Gelinlikten tutun da saç şekillerine, davetiye, nikah şekeri modellerine, kına alışkanlıklarına kadar. Bir yığın detay daha 2016 da değişebilir, gelişebilir.

Saç şekilleri demişken önümüzdeki yılın saç akımında yine yerini alacak olan topuzlarda bir değişiklik, rahatlık ve doğallık göze çarpıyor. Saçın kendiliğinden toplanmış halini gelin saçına çok yakıştırdım.

Eğer sade bir gelinlik tercih edecekseniz, bu saç modellerindne birini düşünebilirsiniz. Sadeliğinin yanı sıra oldukça da elit duran bir model olan bu tarz dağınık topuzlar gelin adayları için çok uygun.

Dağınık topuzlarınızı üzerine çiçekli hafif bir tokayla süsleyebilir ya da saçınızın kenarı yine taşlı bir filkete tutturabilirsiniz.

Damat saç modelleri neredeyse hep yerinde sayarken gelin adaylarındaki bu bitmek bilmeyen değişiklikler, saç sektörünün de hep canlı kalmasını sağlıyor.

Gelin kızlarımıza düğün günü için gideceği kuaförünü evine yakın seçmesini, saçını yaptıracağı süreyi kuaförden iyice öğrenmesini ve kuaföre ona göre gitmesini tavsiye ediyoruz.