2016 Gelinlik modelleri yazı dizimize devam ediyoruz ki sırada yine düz kabarmayan eteklerin ve oldukça sade üstlerin olduğu gelinlik modelleri var.

Önümüzdeki yılın gelinlikleri sade olacak ama bazen haddinden fazla sade olarak bizi şaşırtacak. Kimbilir bazıları ” bu tam bana göre ” diyebileceği gibi bazıları da bu sade gelinliklerin kimi detaylardan faydalanabilir.

Türk genlerimiz ağır basıp ille de bir kaç şaşaa katacağız kesinlikle de bunu yaparken modacınızın gelinliğin genelinde olması gereken uyum konusunda titiz davranmasına izin verin. Sizin her istediğinizin gelinliğinize uygulanması durumunda ortaya tam bir facia çıkabilir.

Özellikle en fazla olmasını istediğiniz detayları önceden modacınıza belirtip daha sonra seçeceğiniz gelinlikleri göstermeniz en doğrusudur. Böylece modacınız istediğiniz özelliklerin hangilerinin hangi gelinliğe uygun olacağını tasarlayıp sizi daha doğru yönlendirebilir.

Sade gelinlik seçmenin önemli bir avantajı da sade olan şeye her değişikliği yapabilir ya da ekleyebilirsiniz. Hatta gelinliğinizi sizden sonra kullanabilecek çiftler içinde bir olanak doğmuş olur.