Gelin başı, her kuaförün ağzının suyunu akıtan, her gelin adayının kafasında büyük soru işaretleri bırakan bir konu, gelin başı !

Efendim ne var bu konuyu bu kadar büyütecek değil mi, altı üstü bir saç işte ama öyle olmuyor maalesef, en azından kuaförler böyle düşünmüyor. Saçınızla uğraştığı saatler uzadıkça çıkacak hesabın uzunluğunu varın siz tahmin edin. Yok kuaförleri zan altında bırakmak gibi bir niyetim yok elbette, sadece tecrübeyle sabit durumdur ve çıkacak sonuca değiyorsa ne güzel değil mi?

Unutmayın ki saçınıza takılan her bir filketenin bir de çıkma durumu vardır ki bu da düğünün bitip sizin yorgunluktan helak olacağınız sıralara düşer. Aman her güzel şeyin bir zorluğu vardır mı diyorsunuz, fikre saygılıyım diyorum ben de.

Bir geline en yakışan sade güzelliği olmalı, o yüzden suratının üstünde ayrı bir surat varmışcasına allayıp pullamak gereksiz. Hem son zamanlarda yapılan düğünlerde gelinin dümdüz saçlarına bir çiçek tacı takılıp çıkılmıyor mu, e o zaman azıcık daha kendimize güven ve istediğimiz rahat modelleri seçelim diyorum.