Düğün davetiyesi arayışınızda klasikleşen çizimlerden sıkılmış, şöyle farklı bir tasarım peşinde koşanlardansanız, tam size göre değişik davetiyeler içeren bir yazı bugünkü yazımız. Zira birbirinden farklı davetiye firmalarının, bize farklı gelen tasarımlarından bazılarını paylaşacağız.

İlk davetiye firmamız Armoni Times. Bu firma 2016 senesinin modelleriyle diğer davetiye markalarına önemli bir fark atmış durumdadır. İşte onlardan bazıları; 16242 kodlu model.

armoni-times-16242-1

Peki ya bu bahar esintili modele ne demeli? Hem eski hem yeni bir havası var. 16254 kodlu model.

armoni-times-16254

Bir diğer davetiye firmamız ise, Liva Davetiye. Bu sene Mira Davetiye bünyesinde kurulan Liva davetiye son derece yenilikçi ve genç çizgilere sahip. 4026 kodlu model.

liva-4026-1

Kızılderili havası taşıyan kuş tüyleri, eski mektup görüntüsü ve yazı fontlarıyla, tam bir vintage davetiye modeli bu tasarımı bu sene evlenecek çiftlere tavsiye ediyoruz.

liva-4028-1

4028 kodlu son modelimiz ise belki bir çoklarınıza tanıdık gelebilecek bir model ancak artık nostaljik davetiyeler kategorisine girecek davetiyeler arasında olan modeli, tüm retro arayışındaki çiftlere öneriyoruz.