Her güzel şey aslında ayrıntısıyla vardır. Bazen hazırladığınız bir yemek masası sırf üzerindeki bir demet çiçekten apayrı bir güzellik ve zarafete kavuşur. Bunun gibi bazen bir düğün töreni de yapacağınız gelin damat dansıyla apayrı bir havaya kavuşacaktır.

Son dönemdeki popüler düğünlerden esinlenerek artık gelin damat dansları en orjinal fikirlerle bezeniyor. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu düğünündeki orjinal dans figürlerinde olduğu gibi gelin ve damat kendilerince mutlu oldukları ve dans edebildikleri bir dans müziğiyle davetlilerin olduğu düğün salonuna giriş yapabilirler.

Bu dans müziği sonradan davetlileri de kendine çekip dans ettirecek bir müzik bile olabilir. Böylece gelin ve damadın sadece ikisinin dans ederek davetlilerin öylece izlediği klasik giriş seramonisi de değişmeye başlar.

Değişiklikler ve yenilikler her zaman içtenlik ve samimiyetle beslendiklerinde gerçekçi olur. Bu yüzden sizin ve eş adayınızın çok sevdiği ve hoşunuza gidecek bir müziği seçerek kendinizi müziğin ritmine kaptırarak sunacağınız gelin damat dansınız emin olun, o klasik sallanan gelin damat danslarında çok daha sevimli gözükecektir.