Malumunuz tüm milletin doğala koştuğu şu günlerde her türlü börtü böceği bağrımıza basasımız var. Her şeyimizde bir ağaç esintisi, çiçek görüntüsü ve bilumum bambu, ağaç, kuş böcekli içeriklere daha sıcak bakmaya başladık.

Bu kadar doğadan kopuk, teknolojiyle içli dışlı olmanın bir sonucu olacaktı elbet. Bu nedenle şimdilerde herkeste olan bu özlemi anlıyışla karşılamak gerek. Mademki iş herşeyin en doğalıyla ilgili olmaya başladı o zaman evlilik sektörü de bu özlemden payını almalı.

Evleneceğiniz konuklarınızı ağırlayacağınız düğün masalarınız yemyeşil yapraklar ve renkli çiçeklerle bezensin. Hem de bu yapraklar ve çiçekler yapay değil gerçek olsun. İlkbaharın gelip çattığı şu günlerde yemyeşil yapraklar bulmak hayal değil.

Etrafta hala kaldıysa bir orman ya da bahçeye giderek taze yeşil yapraklar temin edebilir ya da organizasyon firmanızdan talep edebilirsiniz. Ayrıca gelin tacınıza ekleyeceğiniz bir kaç yaprakla da bir vintage düğün konsepti yapabilir ve bir bahar gelini olarak konukların karşısına çıkabilirsiniz.