Evlilik yolunda atılan ilk adımda çiftler heyecanlarını en doruklarda yaşıyor. Yüzükler, kıyafetler, davetlilere yapılacak sunumlar, yüzüklerin seçimi, nişan töreni sonrasında gidilecek eğlence mekânları, nişan tepsisini kim tutacak kargaşası ve daha fazlası derken çiftler tatlı bir telaşın içine düşüyor.

Tabi ki bu arada kesinlikle gözden kaçmaması gereken ve bu mutlu günde hem davetlilere hem de kendinize güzel bir anı olarak kalacak olan çok önemli bir detay çıkıyor karşımıza: Nişan davetiyesi

Birçok çift bu önemli konuyu es geçip nişan davetiyesi bastırmasa da bu özel günde olması gereken detaylar arasında yer alıyor. Çiftlerin aşklarını yansıtacak ve davetlilerle en mutlu anlarını paylaşmak istediklerini gösteren davetiyeler, gelecekte de hoş bir anı olarak da kalacaktır.

Hepimizin bildiği gibi düğün davetiyeleri oldukça şık ve zarif tasarımlardan oluşuyor. Oldukça ilginç ve farklı tasarımlarda karşımıza çıkan düğün davetiyelerini düşündüğümüz zaman aklımıza nişan davetiyesi nasıl olur sorusu geliyor ve içimizde derin bir merak uyanıyor.

Son yılın en son trendlerini bir araya topladık ve sağda solda zaman kaybetmemeniz için en yeni nişan davetiye modelleri nasıl olmalı sorusuna cevap verecek bir içerik hazırladık!

1- Mutlaka müstakbel eşinizle birlikte davetiyeyi seçin!
Çiftlerin böyle özel zamanlarda yapılacak işleri birbirlerinin üzerine yıkmak gibi bir huyları vardır. Bu durumları yaşamamak ve nişan öncesi sadece sizin yorulmamanız için ilk kural davetiye seçimini kesinlikle partnerinizle birlikte yapmanız. Bu sayede hem beraber vakit geçirmiş olacak hem de ikinizin ortak beğenisi olan dünyanın en güzel nişan davetiyesine sahip olacaksınız. Eğer partneriniz bu işlerden sıkılıyorsa biraz naz yaparak sorunu çözebilir ve onun ilgisini yönelteceğiniz sorularla davetiyelere çekebilirsiniz.

2- Davetiye tasarımı
Davetiyetube.com binlerce nişan davetiyesi arasından seçim yapmanızı biraz zorlaştırıp kafanızın karışmasına neden olabilir. Bu yüzden binlerce nişan davetiyesi arasından seçim yaparken önceden ne istediğinizi bilerek gitmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Örneğin klasik bir davetiye mi yoksa 3 boyutlu nişan davetiyesi mi ya da karikatürize edilmiş bir davetiye mi? Eğer bu soruya bir cevap bulabilirseniz seçim yapmanız daha da kolay olacaktır.

3- Renkler
Hayatımızın her alanında severek kullandığımız renkleri nişan davetiyelerinde de kullanmak oldukça eğlenceli olacaktır. Klasik renklerin dışına çıkarak en sevdiğiniz renkleri davetiyelerde kullanabilirsiniz. Dilerseniz aşkın rengi kırmızı ya da en sevdiğiniz mor rengini davetiyenizde kullanarak ilginç nişan davetiyelerine imza atabilirsiniz. Eğer ben tüm renkleri seviyorum ve hala daha kararsızım diyorsanız davetiyetube.com sizin yerinize en iyi seçimi yapacaktır.

4- Fotoğraf
Eğer dilerseniz sevgilinizle en güzel fotoğrafınızı da davetiyeye bastırabilir ve onlarla mutlu anlarınızı davetiye de de paylaşabilirsiniz. Tüm davetiye modellerinde kullanabileceğiniz fotoğraflar davetiyeye daha samimi bir hava katacaktır. Eğer biraz daha sıra dışı bir şeyler istiyorsanız sosyal mesaj veren fotoğraflar da farklı bir alternatif olabilir. Örneğin çevreci veya hayvan sever ruhunuzu yansıtan bir fotoğraf oldukça anlamlı olacaktır.

5- Davetiye seçimi
Tabi ki tüm bu davetiye fikirlerinden sonra geriye en önemli konu kalıyor: Davetiye seçimi. Nişan davetiyenizi seçerken olabildiğince dış baskılardan uzak kalmaya ve kendiniz karar vermeye çalışın. En sevdiğiniz renkleri ve en beğendiğiniz davetiye modellerini bir kenara ayırarak eğer vaktiniz varsa bir süre üzerinde düşünerek partnerinizle birlikte yorumlarda bulunun. Nişan davetiye modelleri arasında seçim yaparken 3 boyutlu davetiyelerin oldukça popüler olduğunu, davetiye üzerinde kullanılan kurutulmuş çiçeklerin oldukça nostaljik bir hava katacağını ve kurdelelerin de nişan davetiyelerini daha da romantikleştireceğini göz ardı etmeyin.

Ve en önemlisi.

En mutlu gününüzü sevdiklerinizle paylaşırken ruhunuzu yansıtan seçimler yapın.