Davetiye seçmek ne kadar küçük bir ayrıntı olarak görülse de geniş bir tasarım yelpazesine sahip olan davetiye modelleri arasından birini tercih etmek zaman zaman oldukça güç bir hale gelir. Özellikle zor karar veren kişilerdenseniz düzenlediğiniz organizasyonlar için ya da düğününüz için seçeceğiniz davetiye modelini mutlaka daha önceden belirleyin.

İklim Davetiye Modelleri

Lise aşkınız ve evleniyorsanız ve sıkıcı davetiyeler yerine durumun anlamı vurgulayan bir davetiye arayışı içindeyseniz lise defteri biçiminde hazırlanmış davetiye modelleri sizin için tasarlanmıştır. İlkim davetiye modelleri arasında lise defteri davetiye tasarımlarının yanı sıra İstanbul ya da Ayasofya siluetli modeller, alyans ve kalp detayları ile süslenmiş modeller ya da kapı biçiminde tasarlanmış olan lazer kesimli modeller bulunuyor. Tüm bunlar ve daha fazlası için davetiye kataloğumuzu inceleyerek beğendiğiniz modelin siparişini verebilirsiniz. Bu model iklim davetiye olarak hızlı bir biçimde kişisel değiştirilerek kısa sürede elinize ulaştırılacaktır.

Wedding Davetiye Modelleri

Sosyal medya olan zamanımızı uygun tasarımları ile Wedding davetiye modelleri arasında Instagram görünümlü ürünler oldukça dikkat çekiyor. Bu dışında ise karakalem çizimi davetiyeler, lazer kesim davetiyeler, bisiklet yolu konseptli davetiyeler ve kalpli ağaç biçiminde tasarlanmış olan karikatür görünümlü davetiyeler bulunuyor. Tüm bunlardan daha fazlasını bulabileceğiniz bir katalog sunum Wedding davetiye kısa sürede siparişlerinizi denize ulaştırıyor. Kraft  kağıtlar üzerine tasarlanmış olan lazer kesimli ve üç boyutlu ürünleri ile dikkat çeken Alyans davetiye kataloğunda da hem şık hem de uygun fiyatlı davetiyeler bulunmaktadır.