Ortalık Med Cezir dizisiyle med cezir olmuş yükselip yükselip alçalıyor, nedir bu med cezir çılgınlığı allahaşkına dedim diziye şöyle bir göz attım. Bir zamanların Beverly hills dizisinin türkçe versiyonuna benzettim. Yaşları 16-22 arası çoğunlukla genç kızların duygusal ilgisini çekmeyi amaçlayan bir dizi olarak buldum.

Sözüm yok, isteyen istediğiyle ilgilensin. Ben işin gelin kızların rüyası olabilicek tarafıyla ilgileniyorum. O halde düğün detayında en çok bahsetmek istediğim bu Mira Kızın gelinliği oldu.

Aman tanrım gelinlik mi, elbise mi anlamadım doğrusu. Hayır madem bu kadar sade olacak bari saçları o kadar memurane toplanmamalıydı. Düz bırakılıp çiçek tacı gibi bir şey yapılabilirdi. Bu kadar sade bir gelinliğe o kadar sıkı toplanmış saçlar olmamış.

Gelinliğin boyun kısmının bu kadar geniş ve aşağıdan kesilmiş olması, olası bir frikiğe meydan verebilecek cinsten. Boynuna taktığı inci kolye fena sayılmaz.

Gelin çiçeğine ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Tam bir talihsizlik olmuş, çiçeğin şekli ve renkleri uyuyor diyelim peki ya kurdelalar? O renk kurdelalar çiçekle hiç uyumlu değiller.

Kısacası Mira’nın gelinliği bende hayal kırıklığı yarattı. Umarım dizide aldığı diğer kararlarla izleyicisini de hayal kırıklığına uğratmaz.