Kişi yaptıklarında kendi tarzını yansıtmalı, kendine dair imza atmalı içinde olduğu herşeye, yoksa yaşadım demenin ne lüzumu var.

Survivor yarışmasında yarışan Hakan Hatipoğlu’nun ailesinden en sevdiklerinden birinin ziyareti eşliğinde yemek olan ödül oyununu kazandığında gelen kişinin yine eski Survivor yarışmacısı eşi Gizem olması, izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Hal böyle olunca bana da bu sevimli çiftin evlilik detaylarını mercek altına almak düştü.

Çiftin en çok merak ettiğim düğün detayı davetiyeleri oldu ve yazımın en başında belirttiğim gibi davetiyelerinde en çok göze çarpan kendi fotoğraflarını davetiye zemini olarak kullanmaları olmuş. Güzel fikir. Davetlilere hem kendilerini hatırlatacak hoş bir resim hem de davetiye amaçlı olmuş.

Davetiyenin üzerindeki metin ne çok sıradan ne de çok alelade diyebileceğimiz ancak yine kendi kelimeleri olduğunu tahmin ettiğim ortalama bir davetiye metni olmuş. Benim illaki olmazsa olmazım bir iki satır şiir olsa fena olmazdı.

Son olarak bu sevimli çiftin davetiyelerini kendilerine has buldum ancak çok büyük bir aleladelik bulamadım. Ne demişler, mevzu hatice değil netice, sonsuz mutluluklar diliyorum ikisine de.