Düğün davetiyeleri, uzun bir hayata birlikte adım atacak olan çiftlerin ilanlarıdır. Herkese evlenileceğinin haberini veren bu davetiyeler, hayatta sadece bir kere yaşanabilen o mutlu günün manevi bir nişanesidir. Bundan dolayı davetiyesiz düğün yapıldığı neredeyse hiç görülmez. Bu yüzden davetiyelerin eşsiz ve estetik olması evlenecek çiftler için oldukça önemlidir.

En Güzel Düğün Davetiyeleri

Davetiye seçimi yapılırken, ilk olarak benzersiz olmasına dikkat edilir. Kişiler kendi tarz ve sevdiği renklere göre akıllarında bir model belirler ve o akıllarındaki modele en uygun davetiyeyi bulmaya çalışırlar. Bu yüzden davetiye modeli bakılan yerde ürün çeşitliliği oldukça önemlidir. Miradavetiye.com’u ziyaret ederek ise yorulmadan yüzlerce çeşit arasından mutlaka bir davetiyenin sizin için tasarlandığını görecekseniz. Bulamasanız dahi özel tasarım yaptırarak, istediğiniz davetiyeye kavuşmuş olursunuz.

Davetiye Siparişlerinizde Kolaylıklar Sunuyoruz

Wedding model davetiye çeşitlerimiz, hareketli modeller, püsküllü, ufak figürlü, kare ve ya dikdörtgen ebatlarında, farklı boyutlarda, çeşitli renk ve desenlerdedir. Kaliteli kağıt ve basım teknikleri kullanılarak oluşturulan davetiyelerimiz, mutlu gününüzü belgelemek adına özenle üretilmektedir. Ürünlerimiz, kampanyalı fiyatlarla, piyasadaki benzerlerinin altında fiyatlarla beğeninize sunulmaktadır. Bunun yanında ödeme kolaylığı sağlamak adına kredi kartlarına 6 ‘ya kadar taksit yapıp, vade farkı da almıyoruz. Eğer onayladığınız siparişleriniz 300 adet ve üzeri olursa 20 tl alınan baskı ücretini de almıyoruz. Ve davetiyelerinizi evinize kadar ücretsiz kargo ile gönderiyoruz. Bu kadar kolaylık sağlayarak, yüzlerce çeşit Wedding model davetiyelerimizi beğenilerinize sunuyoruz.