Sizlere yepyeni bir konsept fikrinin haberini vereceğim. Evet bu belki bazılarınızın zaten kullandığı ya da aklına gelen bir konsept konusu ancak yine de hala yeniliğini koruyor.

Sözkonusu konseptimiz yıldız. Yıldız figürünü çoğu detayda görebilirsiniz ancak peki ya duvakta ya da düğün salonu süslemelerinde ? Yıldızlı davetiyeden yıldızlı nikah şekerine bazı düğün hazırlıklarında zaten bulunan yıldız figürü artık daha da içerilere girerek gelinlerin başının üzerinde uçuşmaya başlıyor.

Düğün fotoğrafları için de harika bir konu olabilecek yıldızlar, aslında en çok düğün temasına yakışan bir detay. Düğün davetiyesinde de yıldızlı davetiye modeli, konseptinizi tamamlıyor.

Liva Davetiye 4126 kodlu yukarıdaki davetiye modeli biraz samanyolu galaksisini de andırsa da parıltılı ve sade görüntüsüyle oldukça şık bir seçim olabilir.

Yıldızlı gelin tokaları, kına gecesinde dağılatacak hoş bir hediyelik olabileceği gibi, gelin saçında kullanılacak diğer bir detay. Yıldızlı düğün masası peçetelikleri ve yıldızlı anı defterine kadar aklınıza gelebilecek bir çok detay yıldızlarla süslenebilir.